ipChess

فینال اولین تورنمنت ipChess

برای مشاهده جدول رقابتهای فینال اولین تورنمنت ipChess در اینجا کلیک کنید. قابل ذکر است در این مرحله از تورنمنت شش تن از بازیکنان توانسته اند با شکست حریفان به مرحله فینال راه پیدا کنند.

11-آذر-1394 ادامه مطلب | 2681 بار مشاهده

بروزرسانی جدید در انتخاب نام بازیکن

با انتخاب نام بازیکن پنجره ای کوچک حاوی خلاصه اطلاعات بازیکن به شما نشان داده می شود. همچنین پارامتر جدیدی به نام میانگین زمان حرکت هم برای هر بازیکن اضافه شده است....

1-مرداد-1394 ادامه مطلب | 2615 بار مشاهده

بازی دوستانه با دوستان

امکانی جدید در هنگام دعوت به مبارزه انتخاب گزینه "نوع مبارزه" است. با این انتخاب شما قادر خواهید بود با حریف خود بازی دوستانه انجام دهید. بازی دوستانه تاثیری در ریتینگ شما ندارد.

این گزینه در بخش بیشتر در صفحه "دعوت به مبارزه" قرار دارد.

25-تیر-1394 ادامه مطلب | 2609 بار مشاهده

نحوه فعالسازی javascript

فعالیت در ipChess نیازمند آن است که شما جاوااسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید. برای فعالسازی این گزینه  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

27-اسفند-1393 ادامه مطلب | 2926 بار مشاهده

بروزرسانی های جدید ipChess

در ادامه بروزرسانی های سامانه بازی آنلاین شطرنج ipChess، امکانات زیر به وب سات افزوده شد.

  • امکان ایجاد حساب کاربری با حروف فارسی
  • امکان ارسال پیام به سایر کاربران

7-دی-1393 ادامه مطلب | 3134 بار مشاهده

طریقه انجام بازی همزمان در ipChess

این امکان وجود دارد که به طور همزمان دو بازیکن با یکدیگر به بازی شطرنج بپردازند برای انجام چنین کاری بعد از ایجاد بازی در صفحه بازی قبل از انجام حرکت روی دکمه "ماندن" کلیک کنید سپس حرکت خود را با انتخاب دکمه "ثبت حرکت" اعمال نمایید. اکنون منتظر باشید تا حریف حرکت خود را انجام دهد. به محض انجام حرکت توسط حریف صفحه بازی برای شما مجددا آماده میگردد.


14-خرداد-1393 ادامه مطلب | 3364 بار مشاهده

با تمرینات تاکتیکی مهارت خود را در بازی شطرنج افزایش دهید

هدف از تاکتیک افزایش توانمندی شما در بازی شطرنج می باشد. شما می توانید در بخش تاکتیکها به انجام تمرین بپردازید. در هر تاکتیک هدف اصلی کسب بهترین نتیجه ممکن می باشد. در صورتی که شما بتوانید تاکتیک ارایه شده را حل نمایید امتیازی به شما داده میشود و در صورت شکست از امتیاز شما کاسته میشود. نگران شکست نباشید چون هر چه بیشتر شکست را تجربه نمایید بیشتر مهارت شما افزایش می یابد. همچنین از طریق دکمه آنالیز قبل از حل تاکتیک می توانید به آنالیز تاکتیک بپردازید.

5-اردیبهشت-1393 ادامه مطلب | 3489 بار مشاهده

بازی شطرنج و رایانه

در سال ۱۹۵۰، نخستین برنامهٔ شطرنج رایانه توسط آلن تورینگ انگلیسی نوشته‌شد، اما برنامهٔ او برای رقابت با بازیکنان شطرنج بسیار ضعیف بود. با این حال، این برنامه نشان‌داد که رایانه می‌تواند در بازی شطرنج با انسان رقابت‌کند.

5-اسفند-1392 ادامه مطلب | 3725 بار مشاهده

نمادها و شکل نوشتاری مهره‌ها در بازی شطرنج

برای نگارش بازی شطرنج مهره‌ها را با حروف ویژه‌ای نشان می‌دهند و یا در صورت امکان از تصویر مهره استفاده می‌کنند. حروف مهره‌ها به شکل زیر است و اگر حرکتی بدون نماد یک مهره نوشته شود این حرکت متعلق به پیاده بوده‌است:

28-بهمن-1392 ادامه مطلب | 3547 بار مشاهده

تغییرات جدید در بازی شطرنج آنلاین

آخرین بروزرسانی های سایت بازی شطرنج آنلاین عبارتند از:
انجام تمرینات تاکتیکی به منظور افزایش توان بازی، ، افزودن قابلیت ماندن در صفحه بازی در هنگام ثبت حرکت، بهتر شدن مرور بازیهای فعال، ، ارائه لیست 5 بازیکن برتر شطرنج، ارائه 5 بازیکن برتر از لحاظ تاکتیکی، مشاهده پروفایل بازیکنان


25-بهمن-1392 ادامه مطلب | 2571 بار مشاهده
1...123...3

page 2 of 3 (30 rows)