ipChess

ریتینگ بازیکنان در سامانه بازی آنلاین شطرنج

ریتینگ معیاری است که میزان مهارت بازیکن در بازی را مشخص می نماید پس از ثبت نام در وب سایت شطرنج آنلاین و رایگان ipChess ریتینگ فرضی شما 1200 می باشد در 5 بازی اول ریتینگ بازیکن 1200 فرض می شود و سپس بعد از اتمام بازی پنجم ریتینگ بازیکن محاسبه می شود. نحوه محاسبه ریتینگ بازیکنان بر اساس فرمولی است که در . ELO  مشخص شده است. توضیحات بیشتر در مورد نحوه محاسبه ریتینگ در ادامه مطلب آورده شده است.

قوانین بازی شطرنج، شطرنج آنلاین رایگان

در ادامه قوانین بازی شطرنج مطابق قوانین فدراسیون جهانی شطرنج آورده شده است و تمام بازیهایی که سامانه شطرنج آنلاین ipChess انجام می شود مطابق با این قوانین است. برای مشاهده قوانین به ادامه مطلب مراجعه نمایید. به این نکته توجه نمایید که در هر یک از مثالهای ارائه شده قادر خواهید بود حرکت مورد نظر خود را روی صفحه بازی انجام دهید.

دعوت از یک دوست برای بازی در سامانه بازی آنلاین شطرنج ipChess

آیا شما می خواهید دوست خود را به بازی دعوت کنید ولی نام کاربری او را نمی دانید.نگران نباشید از طریق آدرس ایمیل دوستان خود را می توانید به بازی دعوت نمایید. بعد از ورود به سامانه بازی آنلاین شطرنج از قسمت "دعوت به مبارزه" این کار قابل انجام میباشد.

امکان انتخاب بازیکن مورد نظر برای بازی در سامانه بازی آنلاین شطرنج

برای انتخاب بازیکن مورد نظر بعد از ورود به سایت از طریق لینک "دعوت به مبارزه" از منوی "بازی جدید" در سامانه بازی آنلاین شطرنج اقدام نمایید.

اضافه شدن بخش بازیهای گذشته در سامانه بازی آنلاین شطرنج

زین پس کاربران گرامی قادر خواهند بود بازیهای گذشته خود را از قسمت "بازیهای گذشته من" مشاهده نمایند.

ارتقا در سامانه بازی آنلاین شطرنج ipChess

ماژول مرکز پیام به سامانه بازی آنلاین شطرنج ipChess افزوده شد. پیامها به صورت اتوماتیک وضعیت بازیها را برای شما مشخص می کند.

چگونه در ipChess عضو شویم

برای عضویت در ipChess کافی است روی این لینک کلیک نمایید و سپس با مراجعه به قسمت ورود می‏توانید به حساب کاربری خود وارد شود.

مرورگرهای قابل استفاده برای بازی آنلاین شطرنج در ipChess

سعی تیم ipChess آن است که وب سایت بازی آنلاین شطرنج را با مرورگرهای Mozilla, IE, Chrome سازگار نماید. ولی پیشنهاد ما استفاده از مرورگر Mozilla است.


راه اندازی وب سایت ipChess

وب سایت ipChess به منظور ارائه سرویس بازی شطرنج تحت وب راه اندازی شده است.

استفاده از سرویس اولیه این وب سایت رایگان می‏باشد.


queenrockbishopknight
QueenRockBishopkNight
close
close