ipChess

قوانین و سیاست ها

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده درست از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ipChess به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت ipChess هنگام استفاده از پروفایل شخصی، بازي، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط آيپچس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آيپچس است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌هاي ipChess منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ipChess تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت ipChess به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. تغييرات در اين بيانيه به منظور حفظ حريم شخصي كاربران مي باشد.

سياست هاي رعايت حريم خصوصي

همه مطالب موجود از طریق هر یک از خدمات ipChess، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ipChess جزئی از اموال ipChess محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ipChess است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ipChess محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ipChess است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

براي استفاده از سرويسها و خدمات اين سايت شما بايد اطلاعات شخصي را براي ورود به بخش هاي خاصي از وب سايت ما در قالب يك شناسه منحصر به فرد (نام كاربري و رمز عبور)ارائه دهيد. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

اگر شما هرگونه سوال و نظري در مورد سرويس دهي، خدمات، ارتباط خود، بازي شطرنج، سياستهاي رعايت حريم خصوصي اين وب سايت داريد، مي توانيد از قسمت تماس با ما و يا از طريق ايميل ارسال كنيد و تماس بگيريد.

وب سايت ipChess خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

مواردی که بازیکن باید رعایت نماید

  1. هیچ بازیکنی مجاز به ایجاد مزاحمت برای سایر بازیکنان نمی باشد.
  2. استفاده بازیکنان از موتورهای بازی شطرنج و نرم افزارهای کمکی در حین بازی با سایر بازیکنان ممنوع می باشد.
  3. بازیکن حق ندارد از راهنمایی و کمک سایرین در حین بازی شطرنج استفاده نماید.
  4. ایجاد و استفاده بیش از یک حساب کاربری در ipChess مجاز نمی باشد.
قوانین بازی شطرنج